fbpx

Panele fotowoltaiczne dla domu i firmy

PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Panele fotowoltaiczne dla domu to doskonały sposób na dbanie o środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów zużycia energii.

PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA FIRMY

Koszty zużycia energii w firmie często są bardzo wysokie. Panele fotowoltaiczne dla firm pozwolą Ci zaoszczędzić i trzymać wydatki pod kontrolą.

PONIK SOLAR

Panele fotowoltaiczne ZNSHINE od PONIK SOLAR

Jesteśmy importerem paneli fotowoltaicznych firmy ZNSHINE SOLAR.

ZNSHINE SOLAR to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych firm produkujących panele fotowoltaiczne.

Zastosowana technologia Grafenu w podwójnej szklanej powłoce panelu fotowoltaicznego zwiększa jego bezpieczeństwo ale to co najważniejsze przyczynia się do zwiększenia jego wydajności.

REALIZACJE PONIK SOLAR

Zobacz

nasze realizacje

Instalacje fotowoltaiczne to jedna z tych dziedzin gdzie najlepsza reklamą są zadowoleni klienci oraz ukończone realizacje. Ponik Solar może pochwalić się niejednym ukończonym projektem i zadowolonymi klientami, których pozytywna ocena najlepiej świadczy o naszej jakości i doświadczeniu.

ZAINTERESOWANY/-A WŁASNĄ ELEKTROWNIĄ?

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ponik Solar, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

BLOG

Co nowego na naszym blogu?

Fotowoltaika

Jakie panele fotowoltaiczne wybrać

Podjęcie decyzji na temat inwestycji w instalację fotowoltaiczną to bardzo dobry pomysł. Jest to oszczędność pieniędzy i udział w dbaniu o naszą planetę. Jednak po podjęciu decyzji o inwestycji w panele fotowoltaiczne pojawia się wiele pytań. Jednym z kluczowych jest: jakie panele fotowoltaiczne wybrać. W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fotowoltaika

Jak działają panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla domu i firmy. Zmiany klimatu oraz konieczność dbania o środowisko tylko potęgują wzrost trendu na instalacje fotowoltaiczne. Czy zastanawiasz się jak działają panele fotowoltaiczne? W jaki sposób promienie słoneczne zamieniane są w prąd? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne czy polikrystaliczne?

Panele fotowoltaiczne są kluczowym elementem każdej instalacji fotowoltaicznej. Zbudowane są z wielu połączonych ze sobą ogniw. Dotyczy to zarówno paneli mono-, jak i polikrystalicznych. W obu typach paneli słonecznych ogniwa wykonane są z krystalicznego krzemu. Krzem jest wyjątkowym pierwiastkiem, który stał się podstawą całej dzisiejszej elektroniki. Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne czy polikrystaliczne? Które wybrać? Monokrystaliczny panel […]

CZYTAJ WIĘCEJ